Oryginalny prezent na Dzień Kobiet – podpowiadamy co wybrać

Poznaj Nasze propozycje na oryginalny prezent z okazji Dnia Kobiet

8 marca – panowie zapiszcie sobie tę datę!

Każdy wie, że choćby mały, drobny upominek podarowany kobiecie w dniu jej święta wywoła ogromny uśmiech na jej twarzy. Poczuje, iż Panowie pamiętają to już duży plus, ale nie zapominajmy o prezentach. Co jest ważne? Wybierzcie coś praktycznego, lub dekoracyjnego, kobiety to uwielbiają!

https://www.pat5.pl/prezenty-dla-kobiet/

PLANERY 

Wasza kobieta uwielbia zapisywać? Notuje i planuje? A może jest mało zorganizowana i zapomina o wielu rzeczach..

W obu tych przypadkach idealnym i praktycznym prezentem, będą planery. Ogromny wybór okładek, który pozwoli na dobór tej idealnej pod styl kobiety, masę miejsca do notowania i planowania. Planery posiadają skrócony kalendarz w którym sami decydujemy o zapisanie danego miesiąca i poszczególnych dni. Znajdziemy w nich  mnóstwo inspiracji do kreatywnego notowania  m.in : Nagłówki, komentarze, strzałki, ikony, ramki i ozdobniki, schemat planowania, tabelki itd. To ogromne ułatwienie w planowaniu, zarządzaniu czasem, i porządkowaniem swoich spraw. To my sami dopasujemy go do swoich potrzeb.

PRZEPIŚNIKI 

Twoja kobieta uwielbia gotować? Stawia pierwsze kroki w temacie kulinarnym? A może chcesz ją do tego namówić?

Idealnym rozwiązaniem będzie przepiśnik. Kolejny praktyczny prezent do kuchennego królestwa. To nic innego jak notes na przepisy, lecz niezwykłe jest w nim to, że posiada wiele niezbędnych porad kuchennych i przepisów. Posiada 6 sekcji z kolorowymi registrami do indywidualnego uzupełniania, ponad 90 naklejek do uporządkowania i dekoracji, kieszonki na luźne przepisy i notatki, i wykropkowane strony na własne przepisy. Każdy wzór okładki zachwyca, a wybór jest ogromny.

 

Planer lub przepiśnik to jeden z lepszych oryginalnych prezentów, z okazji Dnia Kobiet. Dodatkowo znajdziecie je w praktycznych zestawach np z zakładkami indeksującymi po których można pisać, w pięknych wzorach i kolorach czy ozdobnym długopisem.

https://www.pat5.pl/planery-i-przepisniki/

WIECZNA RÓŻA 

Kwiaty? Nie ma kobiety która ich nie lubi, ale co powiecie na róże która nie zwiędnie?

Wspaniały pomysł na prezent w formie dekoracyjnej. Wieczna róża, wykonana z tworzywa sztucznego to symboliczny upominek, który zostanie zapamiętany. Złote wykończenie, wysoka jakość wykonania, niska cena. Tak wiele znaczący prezent za tak nie wiele.

https://www.pat5.pl/zlota-roza-na-walentynki-prezent-dla-dziewczyny/

 

BUKIET WIECZNYCH RÓŻ 

Elegancko podany bukiet odwzorowany na żywe ozdobnie zapakowane kwiaty, to świetny pomysł na prezent, który długo posłuży jako dekoracja. Wykonany z dbałością, o różnej kolorystyce do wyboru.  Róża to symbol miłości, przywiązania i przyjaźni. Taki bukiet to idealna symbolika, że ta miłość jest wieczna.

 

https://www.pat5.pl/tag-produktu/bukiet/

 

WIECZNA RÓŻA W SZKLE LED 

W ostatnim czasie dość popularna, lecz dalej unikatowa. Idealnie może posłużyć jako dekoracja np w sypialni czy salonie. Świetnie sprawdzi się nawet jako lampka nocna, która będzie przypominać, o Waszej niekończącej się miłości i przyjaźni.

Pięknie podana wieczna róża w szkle ze światłem led, to prezent wysokiej klasy, który z pewnością zaskoczy i uszczęśliwi.

https://www.pat5.pl/wieczna-roza-w-szkle-led-prezent-na-walentynki/

ŚWIECZKI

Każda kobieta jest miłośniczką świec.

Dekoracyjne, wyglądające niebanalnie świeczki w kształcie róży, lub serc  z różyczek, to symboliczny upominek, z którego każda kobieta będzie zadowolona. Stworzone z doskonałością w różnych wariantach kolorystycznych.

Ustaw je w kształcie serca lub wykorzystaj podczas romantycznej kolacji.

https://www.pat5.pl/tag-produktu/swieczki/

 

 

Unikatowy prezent z okazji Dnia Kobiet, to nie lada wyzwanie. Każda z Nas jest inna, lecz pewne rzeczy się nie zmieniają.