Menu
sklep papierniczy i plastyczny
Cena
-
Producent
rozwiń
zwiń
Licencja
rozwiń
zwiń

Artykuły szkolne marki Astra

Artykuły szkolne marki Astra

Plecak szkolny to coś więcej niż plecak – to wierny towarzysz codziennych wyzwań w edukacyjnej podróży. Musi być wytrzymały, solidny, pojemny i ładny, doskonale pasować do indywidualnego stylu użytkownika i służyć podczas całego roku edukacji a może nawet i dłużej. Takie właśnie są plecaki Astra – niezawodne, no i bardzo modne.

Oferujemy Państwu szeroki wybór plecaków do szkoły dla młodszych i starszych pociech. Każde dziecko i nastolatek ma duże wymagania względem plecaka szkolnego, przede wszystkim dotyczą one jego wyglądu. Kolorowe plecaki Astra w najmodniejszych wzorach przypadną do gustu uczniom na każdym etapie edukacji. Spośród oferowanych modeli każdy ma szansę wybrać coś dla siebie.

Wybierając plecak, czy to dla pierwszoklasisty, czy ucznia klas 4-8, musimy zwrócić uwagę na wygodę i komfort użytkowania, na jego pojemność, ilość dostępnych przegródek i komór oraz funkcjonalne rozwiązania na miarę potrzeb dziecka w latach szkolnych. Trzeba też pamiętać, że nasza pociecha stale rośnie, więc wybrany przez nas plecak powinien mieć możliwość „rosnąć” razem z nią. Plecak idealny powinien mieć usztywniane plecy, pomagające w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

We wszystkich plecakach Astra znajdują się wygodne szelki z szerokim zakresem regulacji. Są też przegrody na laptop, kieszenie na telefon z wyjściami na słuchawki, czyli wszystko to, co ułatwia współczesnemu nastolatkowi codzienne życie.

Dlaczego plecak Astra to dobry wybór? Każdy z oferowanych przez nas modeli spełnia kryteria jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu jest w stanie służyć uczniowi przez długi czas. Wiemy, że dzieci to wymagający użytkownicy, potrafiący testować wytrzymałość plecaka na setki różnych sposobów, a plecak Astra przejdzie każdy z tych testów na piątkę z plusem.

 

Nasze plecaki cechuje:

  • niska waga,
  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • możliwość dostosowania rozmiaru do wzrostu dziecka, dzięki zastosowanymi w nim pasami oraz szelkami,
  • usztywnienie pleców,
  • obecność elementów odblaskowych zwiększających bezpieczeństwo dziecka po zmroku.

 

Wszystkie prezentowane przez nas modele są anatomicznie kształtowane. Dzięki zastosowanemu usztywnieniu, szerokim szelkom z podwójną regulacją pasów nośnych, nasze plecaki wspierają zdrową postawę ciała ucznia, co pozwala uniknąć w późniejszych latach u dziecka skoliozy lub innych wad postawy. Oferujemy szeroki wybór plecaków mniejszych i większych, tradycyjnych i nowoczesnych, ze sportowymi motywami, z postaciami z bajek i w młodzieżowe wzory. Coś dla siebie znajdzie u nas kibic piłkarski (plecaki z symbolami klubów sportowych takich jak Real czy Barcelona), fan MTV i miłośnik National Geographic. Wysoka jakość materiałów, ładny design i praktyczne detale sprawią, że Twoje dziecko od razu zapała miłością do swojego nowego plecaka.

Zapraszamy do zakupów!

bezplatna_dostawa.jpg

gwarancja_jakosci.jpg

atrakcyjne_ceny.jpg

bezpieczne_zakupy.jpg

artykuły biurowe
W naszym sklepie internetowym pat5.pl znajdziesz zarówno artykuły szkolne takie jak kolorowe tornistry, kredki czy długopisy, ale również artykuły biurowe. Bez problemu wyposażysz ucznia w zeszyty, kolorowe flamastry, które są niezbędne w szkole,a dla malucha znajdziesz piękne kolorowanki oraz zabawki.
© 2017 pat5.pl | All right reserved projekt: trusnet strony internetowe